29.05.2018 r. w siedzibie Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach odbyło się posiedzenie komisji oceniającej w ramach Konkursu dla Partnerstw na pomysły edukacji kulturowej. 

Po zapoznaniu się z treścią wniosków spełniających kryteria formalne, dostarczonych za pomocą formularza on-line, komisja dokonała wyboru 6 partnerstw, których projekty zostaną skierowane do dofinansowania. Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszym projekcie! 

Poniżej prezentujemy WYNIKI oraz skan protokołu komisji oceniającej. 

Czytaj więcej...

12 partnerstw wybranych do udziału w procesie w ramach projektu operatorkultury.pl bierze udział w warsztatach i konsultacjach, które odbywają się w kwietniu 2018 roku.

Następnym krokiem jest złożenie wniosku w ramach konkursu na pomysły edukacji kulturowej dla partnerstw kultury i oświaty. Poniżej znajdują się terminy oraz wymagane dokumenty.

Czytaj więcej...

Nauczycielu! Animatorze! Zgłoś pomysł, zdobądź fundusze i działaj na rzecz edukacji kulturowej realizowanej dla dzieci i młodzieży w województwie śląskim..

Do rozdania mamy 62 tysiące złotych na projekty edukacji kulturowej.

Konkurs w 2018 roku właśnie się rozpoczyna (14.02.2018) i potrwa do 22 marca 2018 roku. 

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na spotkania informacyjne w 4 subregionach województwa śląskiego - ZAREJESTRUJ SIĘ!

Czytaj więcej...

22 marca 2018 roku zakończył się nabór do projektu operatorkultury.pl. Po sprawdzeniu kryteriów formalnych do oceny komisji skierowanych zostało:

- w Programie Dotacyjnym: 46 wniosków,
- w Konkursie dla Partnerstw: 25 wniosków.

27 marca 2018 roku w siedzibie Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach przy ulicy Teatralnej 4 odbyło się posiedzenie komisji oceniającej, która po zapoznaniu się z treścią aplikacji dokonała wyboru w ramach dwóch ścieżek wsparcia.

Poniżej prezentujemy WYNIKI oraz skany protokołów komisji oceniającej. 

Czytaj więcej...

Zgłoś pomysł, zdobądź fundusze i działaj na rzecz edukacji kulturowej realizowanej dla dzieci i młodzieży w województwie śląskim.

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach oferuje możliwość uzyskania wsparcia finansowego na działania z zakresu edukacji kulturowej.

Zapraszamy na spotkania informacyjno-promocyjne dotyczące udziału w projekcie operatorkultury.pl, realizowanego w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura 2016-2018.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Czytaj więcej...